Ask med lock 1800-tal

202177

ASK med lock, 1800-tal, klädd med genombruten dekor av förgylld mässing, diameter 15 cm

Diverse

Monter 23

Ask med lock 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
901819
2 800
901815
2 600
899867
2 400
901814
899867

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.