Bestick 1700-tal

202176

MATSKED, BORDSGAFFEL, 1700-tal, förgylld mässing, skaft i porslin med polykrom dekor av blommor

Diverse

Monter 23

Bestick 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
901718
1 400
897944
1 300
894960
894816
894510

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.