Gräddkanna silver

202172

GRÄDDKANNA, silver, stämplad CMH 1808, invändigt förgylld, höjd 10,5 cm, vikt ca 88 g

Silver

Monter 23

Gräddkanna silver

Budhistorik (18 bud)
902434
902433
1 400
902427
1 300
902061
902425

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.