Severin Nilsson oljemålning

202171

NILSSON, Severin (1846-1918): Vinterlandskap med skymningsljus, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 22x31 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Severin Nilsson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
902147
6 000
901178
5 800
901178
5 600
899032
4 800
896985
4 600

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.