Bordslampor Kina

202164

BORDSLAMPOR, 1 par, soapstone, Kina, höjd inklusive lamphållare 60 cm

Skador, lagningar

Belysning, Bordslampor

Rum 6

Bordslampor Kina

Budhistorik (1 bud)

902306
2013-09-08 20:10:18

2013-09-08 kl 20:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.