Robert Högfeldt akvarell/teckning

202163

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Tre troll", signerad R. Högfeldt, teckning och akvarell, 21x26 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik

2013-09-08 kl 16:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.