Ytterfoder Kina

202162

YTTERFODER, cloisonné, Kina, 1800/1900-tal, höjd 15, diameter 17,5 cm

Slitage skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 23

Ytterfoder Kina

Budhistorik (6 bud)
901554
900
900057
600
897106
450
896447
889762

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.