Dekorelement 1700-tal

202158

DEKORELEMENT, keruber, 1700-tal, skulpterat och bemålat trä, 20x29 cm

Skador

Diverse

Monter 23

Dekorelement 1700-tal

Budhistorik (16 bud)
902101
3 600
902100
3 400
902096
3 200
898329
898329
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.