Karaffer 1 par kristall

202153

KARAFFER med propp, glas,1900-talets första hälft, kristall, slipad dekor, höjd ca 28 cm

En propp med nagg

Glas

Monter 23

Karaffer 1 par kristall
Budhistorik (10 bud)
900125
850
900097
900097
700
900095
650
900095
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.