Lars Pirak färglitografi

202152

PIRAK, Lars (1932-2008): "Den vita renen" , signerad Lars Pirak, numrerad 235/325, färglitografi, 39x54 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Lars Pirak färglitografi
Budhistorik (7 bud)
897866
600
897828
550
897205
500
897827
450
897205

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.