Fönsterhundar engelska

202151

FÖNSTERHUNDAR, 4 st, porslin, England, 1900-tal, höjd 14-20 cm

Lagningar, skador

Keramik/Porslin

Monter 23

Fönsterhundar engelska

Budhistorik (23 bud)
902305
901538
2 800
902304
2 800
901538
2 600
902300
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.