Sonja Eriksson oljemålning

202149

ERIKSSON, Sonja (Född 1920-): Dansbanan, signerad och daterad Sonja Eriksson 80, olja på duk, 46x54 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Sonja Eriksson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
902538
550
889493
500
889493
896180
889493

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.