John-E Franzén litografi

202135

FRANZÉN, John-E (född 1942): Hells Angels of California, signerad och daterad JEF 1990, numrerad 101/360, färglitografi, 41,5x53,5 cm

Saknar glas

Rum 3

John-E Franzén litografi
Budhistorik (18 bud)
901892
4 400
901893
4 400
901892
4 200
901889
901885
3 800

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.