Ring 18 k guld

202131

RING, 18 k guld, carréslipade smaragder, gammalslipade diamanter några med rosenslipning, markismodell, 1920/30-tal, ringstorlek ca 17 mm

Stenar saknas samt några med skador

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld
Budhistorik (4 bud)

894991
891872
889272
889270

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.