Bengt Lindström litografi

202130

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Saturnus slukar en av sina söner, signerad Lindström, E.A., färglitografi, 72x53 cm

Fack 12

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (7 bud)
902106
600
892623
550
889500
500
892622
450
889500

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.