Åke Westin färglitografi

202124

WESTIN, Åke (samtida): Stortorget i Stockholm, signerad 295x360, färglitografi, 41x57 cm

Fack 13

Åke Westin färglitografi
Budhistorik (7 bud)
901789
550
901427
500
901788
500
901427
450
896714

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.