Oidentifierad konstnär

202123

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): sannolikt Tyskland, stadsvy, olja på duk, ca 55x44 cm

Sannolikt hårt renoverad, retuscher

Konst, Måleri

Fack 18

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (12 bud)
913471
2 400
913463
913462
913461
1 900
913457
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.