Oidentifierad konstnär 1800-tal

202117

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonna med barn, olja på duk, ca 51x41 cm

Skador, retuscher

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (25 bud)
912648
8 200
912627
8 000
912640
8 000
912627
7 800
912631
7 600

Slutpris SEK:
8 200
782 EUR, 880 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.