Vitrinskåp

202112

VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, förgyllt, höjd 178, 103x46 cm, nyckel finns

Rum 14

Vitrinskåp

Budhistorik (24 bud)
904738
3 800
904733
3 600
904728
3 400
904721
3 200
904711

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.