Reinhold Ljunggren litografi

202106

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Decemberkväll vid torget" (Småstadsvinter 1963), signerad R. Ljunggren, provtryck, färglitografi, 29x40 cm

Gulnader

Fack 8

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (12 bud)
902177
901676
901676
950
901236
900
901236

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.