Tallrik och tekoppar

202102

TALLRIK, TEKOPPAR, 1 par, porslin, Kina, tallriken 1700-tal, dekor i famille rose, diameter 7 resp 23 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 18

Tallrik och tekoppar

Budhistorik (24 bud)
898650
900328
1 900
898650
1 800
900327
1 700
898650
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.