Elis Ryberg litografi

202100

RYBERG, Elis (1919-1985): Fåfängan, signerad Elis Ryberg, HC, litografi, 44x52 cm

Fack 18

Elis Ryberg litografi

Budhistorik (7 bud)
899294
600
901877
550
899294
500
896610
450
890657

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.