Elis Ryberg oljemålning

202098

RYBERG, Elis (1919-1985): "Hallarna i Remiremont", signerad Elis Ryberg 1979, olja på duk, 37x45 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Elis Ryberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
901767
902386
1 900
901767
1 800
889496
1 700
889496
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.