Ljusstake 1700-tal

202094

LJUSSTAKE, 1700-tal, putti i bemålad gips, ljuspipa i förgylld mässing, höjd 18 cm

Lagningar

Diverse

Monter 17

Ljusstake 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
900690
1 300
900402
900402
896619
750
896616
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.