Elis Ryberg oljemålning

202093

RYBERG, Elis (1919-1985): "Båthamnen Ystad 1981", signerad Elis Ryberg, olja på duk, 37x45 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Elis Ryberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

901751
894556
1 400
894556
889504

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.