Lockurnor Iralnd

202090

LOCKURNOR, 1 par, Irland, 1800-tal, glas, höjd 26

Nagg

Glas

Monter 17

Lockurnor Iralnd

Budhistorik (8 bud)
899798
899775
1 900
899775
1 700
899702
1 600
892512

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.