Emil Johanson-Thor grafik

202087

JOHANSON-THOR, Emil (1889-1958): (4 st) Motiv Torna Hällestad (troligen), märkt T (Tryck) 1, skrapning, stentryck, intyg av Gunnar Johansson-Thor efter, 40x55 cm, samt 1 etsning "Vårdag"och 2 litografier "Gammal by", "Första snön", varierande mått

Fack 12

Emil Johanson-Thor grafik

Budhistorik (2 bud)

902315
893679

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.