Saltkar porfyr

202078

SALTKAR, 1800-tal, porfyr, höjd 2,5, diameter 6,5 cm

Smärre nagg

Diverse

Monter 18

Saltkar porfyr

Budhistorik (10 bud)
900579
900558
900558
900
900302
850
900556

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.