Rune Rockström blyerts

202073

ROCKSTRÖM, Rune (1898-1983): Katt och fågel, signerad och daterad Rockström 71, blyerts, 34x14 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Rune Rockström blyerts

Budhistorik

2013-09-08 kl 21:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.