Rune Rockström akvarell

202069

ROCKSTRÖM, Rune (1898-1983): Stadsgårdskajen, osignerad, akvarell, 24x14 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 8

Rune Rockström akvarell
Budhistorik (4 bud)

902207
500
902105
450
902105
901989

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.