Rune Rockström akvarell

202063

ROCKSTRÖM, Rune (1898-1983): Motiv från Hagalund, signerad, akvarell/blyerts, 18x26 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 8

Rune Rockström akvarell

Budhistorik (4 bud)

901217
450
900988
895575
889066

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.