Rune Rockström akvarell

202059

ROCKSTRÖM, Rune (1898-1983): Motiv från söder, signerad Rune Rockström, akvarell, 19x25 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 8

Rune Rockström akvarell

Budhistorik (3 bud)

901216
895169
888510

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.