Örhängen silver och markasiter

202057

ÖRHÄNGEN, 1 par, silver och markasiter, 1949/50-tal, skruvsystem, längd 4 cm

Skruvsystem ej likadana, blomformation i mitten på ett örhänge med lagning

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
900885
550
900395
500
894649
450
900389
894649

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.