Alberto Lobos oljemålning

202050

LOBOS, Alberto (1892-?): Pastoralt landskap, signerad Alberto Lobos, olja på duk, ca 43x56 cm

Krackeleringar, duk med obetydlig bula

Konst

Rum 3

Alberto Lobos oljemålning

Budhistorik

2013-09-08 kl 18:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.