Lasse Åberg färglitografi

202038

ÅBERG, Lasse (född 1940): Komposition med Musse Pigg, signerad, färglitografi 125/175, 60x45 cm

Fack 15

Lasse Åberg färglitografi
Budhistorik (10 bud)
900974
700
900688
650
898692
600
900687
600
898692
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.