Ljuskrona sengustaviansk stil

202036

LJUSKRONA, för 4 ljus, 1900-tal, sengustaviansk stil, förgylld stomme, skål och mittstock i blått glas, behängd med olikslipade prismor, höjd 75 cm

Prismor saknas

Belysning, Ljuskronor

Ljuskrona sengustaviansk stil
Budhistorik (8 bud)
900540
6 400
900538
6 000
900396
900391
650
899805
600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.