Jacob Dahlgren etsning

202034

DAHLGREN, Jacob (född 1970): Betitlad X, serien under construction, etsning, signerad och numrerad 34/35, ca 44x44 cm

Fack 4

Jacob Dahlgren etsning
Budhistorik (19 bud)
901209
901215
901209
901212
901209
950

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.