Penselsköljare

202032

PENSELSKÖLJARE, porslin, 1900-tal, Kina, med dekor av apa, längd 16 cm

Smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 17

Penselsköljare

Budhistorik (4 bud)

900504
898129
896763
887538

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.