Målning 1800-tal

202017

DEKORMÅLNING, gouache, motiv av stilleben med duvor, signerad och daterad Carl Johan Dahl 1868, 65x49 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Målning 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

903059
2013-09-09 11:30:36

2013-09-09 kl 14:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.