Bägare och grogglas

202010

BÄGARE, 1 par, 1800-talets slut, GROGGLAS, omkring 1800, gustaviansk, graverad dekor, höjd 10-12 cm

Mindre nagg

Glas, Servisglas

Monter 17

Bägare och grogglas

Budhistorik (8 bud)
897637
600
887574
550
897635
550
887574
500
897634
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.