Sekretär 1700-tal

202008

SEKRETÄR, England/Holland, 1700-tal, fanérad valnöt och mahogny, beslag i mässing, skulpterade fotavslut i ball-and-claw, höjd 97, 72x41 cm

Renoverad, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 10

Sekretär 1700-tal

Budhistorik (11 bud)
903259
4 800
903255
4 200
903253
903251
3 600
903247
3 400

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.