Miniatyrer 17/1800-tal

202004

MINIATYRER, 4 st, 17/1800-tal, otydligt signerade V Halli, ramar delvis i sköldpadd

En miniatyr med fläck

Konst, Måleri

Monter 17

Miniatyrer 17/1800-tal
Budhistorik (26 bud)
900691
4 200
899119
898339
3 800
899118
3 800
898339
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.