Skrivbord 18/1900-tal

202000

SKRIVBORD, 18/1900-tal, fanérat i valnöt, skinnklädd skiva med sarg, låda i sargen, höjd 75, 92x49 cm

Slitage, smärre skador

Rum 12

Skrivbord 18/1900-tal

Budhistorik (8 bud)
903057
1 600
902331
902330
902329
900
901790
600

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.