Salongsgrupp mahogny

201989

SALONGSGRUPP, 1900-talets första hälft, mahogny, stoppade sitsar samt spjälade armlän, bestående av: soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, soffans längd 137 cm

Bruksslitage

Rum 13

Salongsgrupp mahogny

Budhistorik (6 bud)
903208
903166
903151
903149
700
903148

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.