Fällbord 1800-tal

201982

FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-talets första hälft, fanerad med alrot, tredelad pelarfot, höjd 74, 88x90 cm

Skiva något blekt

Rum 8

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

903134
600
902687

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.