Hylla

201981

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, fanerad i mahogny, 4 flyttbara hyllplan, höjd 149, 165x39 cm

Repor, märken, bruksslitage

Rum 14

Hylla
Budhistorik (22 bud)
903161
1 700
903233
1 700
903161
1 600
903232
903161
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.