Olle Bonniér gouache

201980

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition med spikar, signerad och daterad O.Bonniér. -64, gouache, a tergo med påskrift "Genomhänga: att ramla ut i rymden genomytor av hud och hinnor av glas...", ca 33x27 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Olle Bonniér gouache

Budhistorik (26 bud)
906556
2 600
906555
2 400
906545
906548
906545
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.