Skulptur Bror Hjort

201973

HJORTH, Bror (1894-1968): Stående modell, signerad Bror Hjort, gips, höjd 19 cm

Smärre ytskador

Konst, Skulptur

Monter 18

Skulptur Bror Hjort

Budhistorik (10 bud)
900597
900595
1 900
898324
1 800
898319
1 400
898318

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.