Klaffbord i björk

201970

KLAFFBORD, med centralfot, björk, Karl Johanstil, höjd 70,5, total längd 119x60 cm

Ytskador, slitage

Rum 12

Klaffbord i björk

Budhistorik (1 bud)

898276
2013-09-05 23:13:30

2013-09-09 kl 16:52
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.