Brickor i nysilver

201958

BRICKOR, 2 st., nysilver, 1900-tal, dekor med motiv av vindruvor längs bräm, diameter 38 cm resp 50x36 cm

Bruksslitage, repor och buckla

Diverse

Rum 6

Brickor i nysilver

Budhistorik (11 bud)
901153
900
901388
900
901153
850
900657
900657
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.